İqos Philip Morris Pmi Elektronik Sigara

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

İqos Philip Morris Pmi Elektronik Sigara

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
0.00 €
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 12.25 TL kazanacaksınız.

İqos Philip Morris Pmi Elektronik Sigara


İqos Philip Morris Pmi kalitesini Esigaramvip.com farkı ile yaşayınız. Tütünün ısıtılması fikri (yakmak yerine) yirmi yılı aşkın bir süredir devam ediyor olsa da, şimdi, tütünün ısıtılması için yetişkin sigara içenlere tatmin edici bir ürünle sonuçlanan bir yol bulmayı başardık. Yaklaşık beş milyon tüketici zaten sigaradan bu ürüne geçmeyi seçmiştir. Philip Morris’in Sigara Alternatifi Tütün Buharlaştırıcı Cihazı İQOS! Philip Morris, FDA’aya onay için bir tütün buharlaştırıcı cihaz gönderdi. Gönderen Marlboro üreticisi olunca işler değişiyor! Sigara alternatifi IQOS için onay isteyen Marlboro üreticisi Philip Morris Amerikan e-sigara pazarına giriyor.
IQOS'un kalbinde, özel olarak tasarlanmış ısıtılmış tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronik parçalar bulunmaktadır . IQOS bir lezzetli nikotin içeren serbest bırakmak için yeterli tütün ısıtır buhar ancak tütün yakmadan. Marlboro sigara üreticisi Philip Morris, yeni tütün buharlaştırıcısı için Salı günü FDA’ya başvuruda bulundu. IQOS adı verilen cihaz PaX ile aynı prensibe sahip. içindeki tütün maddesi alev ile yakılmak yerine  aktif maddelere buharlaşıncaya kadar hafifçe ısıtılmaktadır. Philip Morris, buharın normal sigara dumanından yüzde 90 daha az zararlı kimyasala sahip olduğunu iddia ediyor. Burada önemli olan nokta: bir sigaradaki tütün , 600 ° C'yi aşan sıcaklıklarda yanar, zararlı kimyasallar içeren dumanlar oluşturur. Ancak IQOS, tütünü yakmadan , ateşlemeden, külmeden veya dumansız 350 ° C'ye kadar çok daha düşük sıcaklıklara ısıtır . Düşük sıcaklıkta ısıtma, ısıtılmış tütünün gerçek tadını serbest bırakır. Tütün ısıtıldığı ve yanmadığı için, zararlı kimyasal madde seviyeleri sigara dumanına kıyasla önemli ölçüde azalır. Her ısıtılmış tütün ünitesi deneyiminden sonra, tutucudaki küçük pilin yeniden şarj edilmesi gerekir. Şarj sahibine yaklaşık 20 kez şarj etmek yeterli enerji depolayan ve ev elektrik prizlerinin gelen şarj edilebilir büyük bir pile evler.
Kullanım kolaylığı ve Marlboro’nun marka aşinalığı göz önüne alınınca e-sigara pazarına teknoloji darbesi vuruluyor. Oradaki ne? Nikotin içeren bir buhar - sigara içmez - bu, IQOS'u sigara içenlere çekici bir dumansız ürün yapar. Onaylandığı takdirde, yeni tütün buharlaştıcı cihaz , halihazırda modüler, e-sıvı bazlı vapeslerin (sıvı bazlı e-sigara) hakim olduğu ABD buharlaştırıcı pazarını büyük ölçüde değiştirebilir.
 
İqos Philip Morris Pmi Elektronik Sigara nasıl çalışır?
IQOS, üç ana bileşene sahip bir tütün ısıtma sistemidir - ısıtılmış bir tütün ünitesi ( HEETS veya HeatSticks ), bir IQOS tutucu ve bir şarj cihazı.
Bir propilen glikol solüsyonu kullanmak yerine, iQOS geleneksel sigaralara benzeyen değiştirilebilir gerçek tütün yaprağından oluşan kartuşları kullanıyor. Bu ısı çubukları plastik ısıtma elemanına takılarak yaklaşık 500 Fahrenhayt’lık bir bir ısı ile buharlaştırılıyor. Yaklaşık bir düzine duman çekebiliyorsunuz. IQOS kullanmak için, bir tüketici ısıtmalı tütün ünitesini   elektronik olarak kontrol edilen bir ısıtıcı içeren IQOS tutucuya yerleştirir.
Tutucu ısıtılmış tütün birimi içine sokulmuş olduğu, bir elektronik olarak kontrollü bir ısıtma bıçağı ile tütün ısıtır. Bıçak aynı zamanda tütününü 350 ° C'ye kadar ısıtır, aynı zamanda tutarlı bir tat deneyimi sağlamak ve yanmayı önlemek için sıcaklığını izler. Ayrıca gerektiğinde kendini kapatan aşırı ısınma koruma mekanizmasına da sahiptir. Tutucu, ısıtılmış tütün ünitesine, ısıtma bıçağı üzerinden, altı dakika veya 14 pufluk (hangisi önce gelirse) verilir.
Tüketici, ısıtıcıyı açmak için düğmeye basar ve daha sonra ısıtılmış tütün ünitesinin gerçek tadını çıkarmak için ısıtılmış tütün ünitesine çeker. Isıtılmış tütün ünitesi bittiğinde, tüketici onu tutucudan çıkarır ve daha sonra bir çöp kutusuna güvenli bir şekilde atılabilir. Gerektiğinde, tüketici tutucuyu şarj cihazına yerleştirerek şarj eder.
Isıtılmış  tütün birimi olup sigara, ısıtma için tasarlanmış benzersiz işlenmiş tütün tıkacı içerir. Tütün tapa, tütün yapraklarından yapılır, bunlar öğütülür ve tütün yapraklarına yeniden dökülen yaprak yapraklarına dönüştürülür. Bu tabakalar daha sonra kıvrılır ve bir tütün tıkacı haline getirilir.